Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz KaitouP #4075 üzenetére

    Jól hangzik :) A prop huntot szerettem a Garry's Modban :)
    A mapok is várósak!Csak a HC-t szednék szét újra... :( Ez az egyetlen gondom.
    Nomeg én a kardot elérhetővé tettem volna mindenkinek,és lenne a kés a spectre-nél,vagy amit kiválaszt meele-nek,és íródna ahhoz a kill.Már nem kellene külön késre menni,összecsöpögne a kill.

    Ami még jöhetne,a sima pajzs,mint rég.Mondjuk az a tulajdonsága miatt,hogy védte az ember hátát.HC TDM-ben 10 másodpercenként fordul a spawn,ennyi idő alatt kábé beér hátulról,akit szemből lelőttem :(
    Plusz még előttem is van az ellenből,mindig megszenvedem a fegyókhoz a bloodthirsty-ket,mert így ahhoz kábé egyedül kell bedarálni az egész ellent,külömben már hátulról meglepnek.Megszámlálhatatlan 4 killem lenne,ha arra is járna medál :(
    Objective-ben meg csak az SD-t erőlteti...ami se pontban,se killben,semmiben nem jó.Meg úgyis mindenki thermalozik,oson,még plantolni se lehet.Defuse meg esélytelen,mert be lehet védeni 50 méterről thermallal,1 golyós killel,ha mégis lenne plant.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák