Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rolkoo

    újonc

    Sziasztok!

    Lehet, hogy csak én vagyok balfék, de privátban nem tudok képet becsatolni az üzenetbe a saját gépemről, mert nincs tallózás gomb, mindenképp egy linket akar.

    Ha behúzom a képet, úgy sem jó.

    Megtenné valaki, hogy ránéz és ha én vagyok béna, akkor elmagyarázná, hogy kell? :B

    Köszönöm!

    Ja és próbáltam itt olvasgatni, de ha átfutottam rajta, akkor bocsánat!

    Szép napot!

    Sziasztok!

  • Rolkoo

    újonc

    válasz Rolkoo #9526 üzenetére

    Sziasztok!

    Az előző kérdésem óta 80 hsz van, mégsem válaszol senki a privát üzenetben való kép-, és ahogyan olvasom a link-beillesztésre, pedig többen feltették a kérdést. :(
    Már elnézést, de ha csak annyit írtok, hogy "dolgozunk rajta" vagy "figyelj, ez ezentúl fizetős", akkor tudja az ember, hogy mi van és ezek is válaszok lennének...
    (vagy annyira fáradt vagyok, hogy én siklottam át rajta)
    Bár mondjuk mindkettőhöz ott a gomb, gondolom akkor működnie kellene.
    Lehet, hogy működik is, csak én nem tudom, hogyan kell, meg a másik 10 ember, aki írt ebben a témában, viszont akkor ismételten kérném, hogy valaki magyarázza már el nekünk, legyen olyan kedves! :R

    Valamint egy észrevétel:
    nem tudom mások hogy vannak vele, de engem marhára zavar, hogy az üzenet ikon a fejem mellett csak akkor jelenik meg, ha van új üzi. Nem lehetne, azt oda véglegesen kitenni? Ha van új, akkor meg ugyanúgy ott lenne az alján a kis szám, hány olvasatlan van.

    Köszönöm előre is, bárki válaszol!

    Sziasztok!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák