Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    Ezt a "dupla enter automatikusan paragrafust nyit, és akkor..." baromságot nem lehete végre kigyilkolni a motorból?:((( Tele van a fórum össze vissza "lógó" OFF, I, és akár egyéb tag-ekkel (a mai napon is találkoztam jó sokkal)...:U Ami miatt viszont beírok az ügyben ismét, az az, hogy egy privátban megszivatott...:( Egy részt jóelőre OFF-ba tettem benne, aztán én hülye egy kicsit tagoltam azt a szerkesztése közben, erre mikor elküldtem, láttam, hogy "gyönyörű" lett... Szerkeszteni persze nem lehet (ugye privát üzi), előnézet meg nincs.:O

    Javaslatom (mert ugye a logoutra kerülő írások az indok, amiért ez a lehetetlen helyzet - tényleg az, mert még az is, aki már "rájött a trükkre" simán elfelejtheti - még mindig fennál): a logoutra kerülő írásoknál működjön így a dolog (bánom is én), de ugye a logoutra írni egy írást, nem ugyanolyan (szerk: még ha Panther írta is, hogy ugyanaz a szerkesztő), mint egy fórumbeli HSZ-t, a motor sem ugyanabba az adatbázisba helyezi, szóval urambocsá mi lenne, ha csak ott maradna meg ez a "konverzió", és a sima fórumhozzászólásoknál menne végre a levesbe?:DDD Már nem tudom, milyen smiley-t írjak: morci is vagyok, megoldás is jó lenne, de persze tudom, hogy az erőforrások végesek, szóval olyan sírvaröhögős smiley kéne...:R

    És előnézetet szeretnék, miért olyan nagy kérés ez?:O
    (Ja, ez már javítsuk a PH-t: mindjárt átugrok oda is...:K)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák