Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz ro_bert17 #130551 üzenetére

    Juj, itt nagyon elcsúszott a dolog. Én nem ezekről beszéltem.

    1. Ellenszenv keltése.
    Te félre értetted amit én írtam. Azt írtam, hogy úgy általánosságban az autósok ellen uszít a totalcar-os cikk.

    2.Hogyan is kellene támogatni az autoval nem rendelkezőket? Ez egy számomra felfoghatatlan kérdéskör.
    Kb. ugyanaz, hogy miért nem kap támogatást pl. akinek nincs gyereke, míg akinek van, az kap adókedvezményt. :F

    3. Az autós nem arról beszél, hogy a kerékpáros nem fizet adót, útdíjat stb. Ezt nem is tudom, hogy honnan gondolod, hogy ez lenne a gondjuk. Magával a kerékpárosokkal úgy általánosságban nincs is baja az autósoknak, éppen azzal van baj, hogy nem gondolkodnak el azok, akik biciklisávot alakítanak ki, hogy ezzel milyen hibát vétenek jelen városunkban, vagy egy városrészben. A kerékpársáv rossz helyen van.
    Ott is, ahol van hely máshol vezetni azt, és ezt szándékosan az autósok haladásának kárára teszik, ami egyrészt nem oldja meg a dugók probléma köret, hanem éppen azt generálja, másrészt nincs kinek fenntartani a sávot, mert nincs kerékpáros.
    Leegyszerűsítve, a kerékpárosnak kinyaljuk a seggét, az autós meg dögöljön meg.
    Ez a problémája az autósnak.

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák