Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Nicolett_007

    újonc

    válasz #32577792 #2 üzenetére

    Nos, az a baj ezekkel a fórumokkal, h a résztvevők döntő többsége fogalmatlan az adott témában... javasolom mindenkinek, h ha vélemény ír valamiről akkor annak eőbb nézzen utána, s majd azután küldje el véleményét....
    Nos akkor korrigálom az általad írt állításokat, ugyanis én a brokernetnél dolgozom....
    1. Mindig a legjobbat ajánljuk az ügyfeleinknek, utcáról nem elérhető, exclusive termékeket, amit maguk az alapkezelők sem nyújtanak ügyfeleiknek, csak brokerneten keresztül, ennek az az oke, h ha vki ellátogat a brokernet.hu-ra felfedezni vélheti az indulásunk óta elért sikeres pénzforgalmunkat.... 2006: 6 milliárd forint... csak a legjobb terméket javasoljuk ügyfeleinknek, és addig szóba sem állunk egy pénzintézettel, amíg nem rak le az asztalra olyan ajánlatot, ami teljesen korrekt megoldás, ha nem hajlandó, akkor nem kerül fel a brokernet palettájára, de a pénzintézetek tisztában vannak vele, h nincs más választásuk, mert ilyen bevételeket nem érhetnek el csak rajtunk keresztül (lásd. ELLA Bank, pár éve nem sehol sem volt, fiókhálózat nélkül dolgotznak, ezáltal költségek terén a legoptimálisabb konstrukciót nyújtották tőkehalasztott, annuitásos hitelekre, lásd ma, elindították a fiók hálózatuk kiépítését, de vajon kinek köszönhetik ezt a látványos fejlődést???? természetesen a Brokernetnek). annak a forgalomnak amit mi hoztunk nekik......
    2. Mi nem ügynökök vagyunk, a nevünkben is benne van FÜGGETLEN pénzügyi tanácsadók szervezete....
    ez annyit tesz, h cégünkben nincs piaci részesedése egyetlen pénzintézetnek sem..... FONTOS!!!!!!!!
    + mi minden pénzintézettől ugyanannyi közvetítői díjat kapunk, azaz ezáltal garantált, h mindig számára legjobb, legtestre, élethelyzetre szabott ajánlatot kapja ami van a piacon.....

    Üdv, Erdélyi Nikolett

  • Nicolett_007

    újonc

    válasz Nicolett_007 #326 üzenetére

    bocsánat a sok hiba miatt, amit vétettem, de gyorsan kellett írnom.....
    és kiegészíteném az iménti írásomat, azáltal, h minden pénzintézettől ugyanannyi közvetítői díjat kapunk, nem érdekünk rossz ajánlatot tenni, mert teljesen mindegy, h mit ajánlunk ügyfeleinknek, a lényeg, h számára a legtöbb előnyt hozza, és ezt a legtestreszabottabban...
    bye-bye

  • Nicolett_007

    újonc

    válasz Agyzuzo #328 üzenetére

    Bocs, tudom utólag észre vettem......
    Nem szoktam fórumokat böngészni, ide is csak véletlenül tévedtem, és ez az első alkalom, hogy reagáltam.... Öszinte leszek már bánom... Falra hányt borsó....

Aktív témák