Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • csaba54

    tag

    válasz Széltoló #2485 üzenetére

    ...."3 912 726- ból lett 5 143 670, amiből később levettem (részlegesen visszavásároltam)150 000 et.
    Ma ez az állás: PPlusz-Pénzpiaci forint 5 955 921,03 HUF "
    hidd el én se tépném a szám itt annyit, ha az én pénzügyeim / szia forest / is így állnának
    amikor te közzétetted a megtakarításaid növekedését akkor váltottam én is, még kérdezted is miért nem az egészet miért csak egy részét, erre mondott valami szakszót forest amiért így kell,na de a lényeg az ,hogy neked igencsak növekszik nekem pedig nem
    igaz az enyém nincs mozgatva heti meg napi szinten - egyáltalán lehetne?-,mert ha nem akkor te egész másban utazol és akkor max azt mondhatod, senki sem kényszerített ,hogy ne olyan befektetési formát válasszak mint te
    szóval mesélj mit csináljak az enyémmel ,hogy követhesselek ,ha meg nem lehet, akkor abba a topikba illik amelyik a te befektetési formáddal foglalkozik
    remélem még fent vagy?! most felzaklattam magam

    ...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

  • Széltoló

    csendes tag

    válasz Széltoló #2485 üzenetére

    Pesta kezdte, aviva folytatta a tréfálkozásokat velem,de az előző mögött is az utóbbi volt megbújva:
    A 18 -án este elküldött kérelmemet, már a 19-i árfolyamon átváltották,de azt csak a következő hét keddjén láthattam, amit rögvest meg is ragadtam és a szputnyikomat eldobtam(08.25). A kínait szerdán eldobhattam volna, mert úgy utóbbin kis vesztességgel még kiszálhattam volna a buliból,de vártam az aviváék trükkös csütörtökét és csak akkor tettem meg.
    Itt jött a második tréfa:eddig a szombati záró megegyezett a péntekivel,de ettől a héttől fogva már nincs így...:-)
    Tegnap még az orosz 30%-on lévő haszon kompenzálta a kínai 70%-on lévő mínuszt,de mivel mára lett új árfolyam,így íme a mínuszom:

    PPlusz-Magyar kötvény 1 846 650,73 HUF
    PPlusz-Euromix 0,00 HUF
    PPlusz-Shanghai Expressz (HUF) 4 049 557,41 HUF
    orosz vásár: 0,64525 eladás:0,66752
    kína : 1,96626 : 1,90986 (a pénteki,amit eddig adtak a csütörtöki megbízásokra 1,94 fölött volt)
    A lényeg,hogy vége a csütörtöki varázsnak,de ez az információ nekem kb 85 ezrembe került:-))

Aktív témák