Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Széltoló

    csendes tag

    válasz Széltoló #2652 üzenetére

    A nekem pihenőnap még másoknak néha munkanap...de legalább van esély a további csütörtöki trükközésekre:-)

  • Széltoló

    csendes tag

    válasz Széltoló #2652 üzenetére

    Kicsit frusztrált,hogy nem figyeltem eléggé oda, de bennem maradhatott,mert szeptember elsején(kedden) csináltam megint egy rossz húzást, miszerint előbb cselekedtem, mint meggyőződtem volna alaposabban a döntésem helyességéről. Áthelyeztem a kötvényeimet pénzpiaciba,mert úgy láttam,hogy elkezdtek esni.(nem estek) Önmagában még nem lett volna gond,de így azonnal ki is golyóztam magam a csütörtöki(szept 10) lehetőségből...
    Shanghainak akkor volt egy támasza 1,9 nél. Csak 12-én ugrottam bele,de akkor már rizikós volt,ezért 70%eu ingatlanba ment(jó rizikós- játszós portfólió ez is, mint ahogy azt Forest már kifejtette) Mostanra tudtam hozzávetőlegesen vissza kalapálni pénzecskéimet: Portfólió Plusz
    PPlusz-Euromix 0,00 HUF
    PPlusz-Európai ingatlan (HUF) 4 158 360,16 HUF
    PPlusz-Shanghai Expressz (HUF) 1 804 587,90 HUF
    Mai árfolyamon nyomják át a kínaimat eu ingatlanba.(most ez a "biztonsági alapom:-)))
    Kína a mai árfolyamon van csúcson és hétfő-kedd összesen 2% mínusz hong kongban.
    (a haveromnak ugyanebben az időszakban a csütörtöki ugrást kihasználva 40%kína,30%szputnyik,30%eu ingatlan 3,5-4% körüli hozamot sikerült elérni)

Aktív témák