Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz gbors #9501 üzenetére

    Hámost tudsz jobbat? Általánosan? Nyilván ha minden szempontot figyelembe venne az ember, akkor nem lehetne egy top 5-ös listát csinálni, mert így nézve ilyen lenne a sorrend, úgy nézve meg olyan. Az világos, hogy DPS-t kell nézni, szerintem az is jó döntés egy ilyen helyzetben, hogy az elementált is figyelembe veszi, hiszen azért a játékban lévő fegyverek (hasraütök) 90%-ának van mindenféle elementál verziója. A critical vs body kérdés már inkább vitaképes szerintem, itt én is inkább a body damage alapján rangsoroltam volna (pl. hiába kuva jó criticalra a Lady fist, és itt is van a listán, én pl. nem tudok olyan jól lőni, hogy megérje nekem a cserébe relatíve alacsony body damage-ével), de legalább a videóban ha a rangsor előbbi alapján is van, láthatod a body damage-t is. Mindenesetre aki ezekből a szépségekből szerelkezik fel a megfelelő szinten, olyan rosszul nem járhat a csatatéren. :)

    tibee77: Valamelyik videoban mondja Bahroo, hogy ez egy karakterfüggetlen általános lista. Ezért nem veszi figyelembe a karakterspecifikus dolgokat.

    A Maggie-t hiányoltam a pisztolyok közül, nekem nagyon bevált ha Bee nélkül nyomattam.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák