Keresés

Hirdetés

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • lali81

    tag

    válasz lali81 #34576 üzenetére

    Az 1. képen láthatók a műanyag patentek, ezekre vigyázni kell nehogy eltörjenek, persze, vissza lehet ragasztani pill ragasztóval és akkor nem fog zörögni. A felső részt vettem le először utána jött az alsó. Az ellenoldalról nincs képem,de úgy képzeljétek el mint az ajtókárpit bolhákat, csak lemezből vannak.
    Jól láthatók a fő rugók, ezekbe is raktam szivacsot. A következő képeken láthatók majd a kis rugók oldalanként 2-2, amik az oldaltámaszt húzzák helyre.
    Valamint ha már lejöttek a műanyag kárpitok akkor le lehet szedegetni a bőrt is ami kis karmokkal van felerősítve mindkét oldalon ugyanúgy. Aztán kihúztam a fejtámla csatlakozóját, mert a fejtámlát ki kell húzni ahhoz, hogy le tudjuk kicsit feszíteni a felső részről a bőrhuzatot ,hogy hozzáférjünk majd az ülésvázhoz.
    Emiatt hibaüzenet jött be később mert át kellett állítanom az ülést, és ehhez kellett gyújtás, de valszeg a hibaüzenet elkerülhető, ha eredetileg jól állította be az ember a szereléshez az ülést. Bár így se nagy gond, INPA-val fél perc alatt törölhető a hiba.

Új hozzászólás Aktív témák