Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SocketA

    aktív tag

    válasz aero. #26326 üzenetére

    Én is megtaláltam, amire gondolsz, de én akkoris fél millió környékére emlékszem. De kérdezd meg Tőle, az a tuti:

    (#31405) Laraxior válasza Alvin_ti4200 (#31396) üzenetére
    Nincsen semmi problema az automataval, ha idoben cserelnek benne vezerlest. 285ezer forintert. Kb 180k kmnel esedekes. Akkor olajcsere is megy bele, aztan a legkozelebbi talalka az automatassal, majd 40-50ezer km mulva egy ujabb olajcsere miatt. Ennyi.

    (#23559) Laraxior válasza tresh (#23558) üzenetére
    Csak a vezérlését cserélik le, a váltóhoz nem fognak nyúlni, meg olajat cserélnek benne. Ők is elviszik 50-100km-re. Utána megyek vele olajcserére, szűrők stb..és idénre végeztem vele :D Megint sikerült kb egy millát rákölteni az autókázásra :W

    Amugy ez meg a masik, hogy helyben keves automata valto specielista van. El kell vinned az autot szerelohoz, szetszedni, aztan elkuldeni a valtot felujittatni. Nem keves penz, de nem keves ido sem! 1 hetig tuti all a kocsi.

    De a 285eFt-os felujitas az en szamolasom szerint meg mindig tobb, mint a 140eFt-os új kettőstömegű+kuplung szett.
    És azt nem kell 40eKm múlva újabb olajcserére vinni :P

    Illetve itt is megjegyezném, hogy onnan indultunk, hogy E92 330-as automata váltoval. Az pedig szerintem nem fog kijönni 285eFt-ból.

Új hozzászólás Aktív témák