Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • McLaca

    őstag

    válasz McLaca #1828 üzenetére

    A sztori folytatódik: újabb adategyeztetés, kiderült, hogy múlt héten elírták a szig. számát anyámnak, bár nem az volt az elutasítás oka. A telenor ügyintézője szerint baj, ha náluk utca van, a blue-nak meg u.-ot küldtünk. Oké, küldünk utcát.
    Amúgy először elegánsan le akart pattintani az ügyintéző és a telefonos üsz.-re irányítani, aztán amikor kiderült, hogy egy adategyeztetésen túl vagyunk már, akkor mégiscsak érdeklődő lett, főleg arra pazarolta az energiáit, hogy bebizonyítsa nekem, hogy a telekomnál a 3000 Ft-os feltöltés fél év elérhetőséget ad. Mondtam neki, hogy nem, de ő ragaszkodott hozzá, hogy de. Telenor munkatársaként. Ráhagytam. Tenyérbemászó volt, és még propagálta is magát, hogy ha sms-ben értékelést kérnek majd róla, akkor a 8-as az már rossznak számít, szóval legyünk jó fejek. Szánalmas. Főleg, hogy igénytelenül mocskos volt minden körme és így kiengedik ügyfelek közé. Elképesztő, hová süllyedt a színvonal a telenornál, amúgy egy szimpatikus, bizalomgerjesztő ember sem volt ott az ügyintézők közül, kivéve a pénztáros lányt. Örülök, hogy 2008-ban otthagytam őket.
    Ha sikerül a hordozás végre, majd beszámolok róla.

    Üdv!

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

  • Braddock

    őstag

    válasz McLaca #1828 üzenetére

    út
    Azt is el tudom képzelni, hogy ennyire hülyék.
    5 évet dolgoztam a Pannonnál. Ott ha átírtam valamit, akkor az egyből mentődött. Igaz volt amikor 24 vagy 72 órát kellett mondanunk, ha valami gubanc lenne legyen idő helyrehozni. Bár ilyennél nem fordul elő. Azóta gondolom nem az rögzíti a gépben, aki veled szembe ül, hanem a központban egy megbízható ember. Talán hozzá nem jutott el róla semmi.
    Most majd lehet címet is egyeztetni :W

    Akkor tárgytalan. Kíváncsi leszek.

    Csavargoo8

    Arra figyelj, hogy csak ha nagyobb összeggel töltöd fel, akkor jár a 366 nap érvényesség.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák