Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lcee79

    őstag

    Hi!

    Szerintetek mit nem állítottam be, ha a felfele nem igazán akar menni az adat?
    lefelé jön, és az idő alatt felfelé is, de aztán valahog mintha leállna.
    Windows 10-em van, qbittorrentből az aktuális legújabb. Netgear 7000-es router, port forwarding be van állítva.
    Amíg a 2.2-es utorrent volt nem volt baj, de mikor felemelték a netem kb 2 hónapja, akkor azzal lassabban jött minden mint előtte, ezért felfirssítettem, aztán pedig kerestem másik torrent progi :)
    Mit állítsak, vagy nézzek meg, hogy rendesen menjen felfel is?

    Köszi!

    https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

  • lcee79

    őstag

    válasz TeeJay #20771 üzenetére

    Hi!

    Köszi a választ, sajnos csak most olvasom :)

    Van kb. 20 torrent a programban az szinte mindegyik olyan, amit több százan vinnének.
    Most figyeltem, volt olyan hogy néha felugrott 1-1 torrentnél 70-80-ra a feltöltés, de leginkább 1-2 indul és az is 4-5 kb/seccel 10 megabit felfele a netem olyat nem nagyon láttam még hogy 100kbit/s fölé ment volna :(
    A többi torrent meg csak áll csendben és van hogy 2 hete benn van a listámban és nulla bájt megy fel :(

    A feltöltési szálak száma és a feltöltési szálak száma torrentenként-ben nem is volt pipa.
    gondolom az az hogy nincs limit, vagy nem?
    Most tettem bele pipát és beállítottam 30-at a torrentenkéntibe...
    (Mondjuk nem tudom hogy ettől-e, de egy film megy is fel azóta 1,1 Mbájttal :) )

    Tegnap az utorrentet fullra el is távolítottam a gépről minden maradványával registry bejegyzéssel együtt, az nem tudom számított-e neki.

    Mit állítsak be esetleg, hogy tuti legyen a siker
    (bár mióta írom a választ, azóta jön 1 mega körül, ennyi ez előtt nem nagyon volt :) )

    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

    https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

  • lcee79

    őstag

    Sziasztok!

    Szerintetek az mitől lehet, hogy a torrentem nagyrészt nullával tölt fel, de van hogy néha egy egy torrenthez hozzácsatlakozik 2-3 ember és akkor egy darabig seedelek, majd 2-5 perc múlva meg egyszer csak ez is leáll.

    - D-Link DCM-704-es modem és router egyben telekomos pár éve ez van
    - Netgear R7000-es router (port forwarding be van állítva, de ha nincs ha van nem javul, nem romlik)
    - qbittorrent aktuális legújabb,
    ezen van valami amit be kell állítani biztosan, és amit biztosan nem a gyári alapbeállításokhoz képest? szerintem jól állítottam be, de a jelek szerint valamivel gáz van gondolom :)
    - Asztali pc, win10-vezetékkel minden, nem wifi, t-home internet 120/10
    Nem új keletű a problémám, nagyon ritkán látok olyat hogy "normálisan" (max sávszél) töltene felfele, de leginkább olyat látok, hogy 10-15 torrentből 1 ha tölt felfele és az is kb 1 embernek...
    Gondolom az nem reális, hogy 800-900 letöltőből egy se akar az én gépemmel szóba állni :)

    Már mindent megpróbáltam be/át állítani amit gondoltam, de csak rontani tudok a helyzeten, javítani nem nagyon :)

    Mivel lehetne javítani ezen?

    (routeres topikban is kérdeztem, hogy ott van-e valami lehetőségem még amit nem próbáltam, hátha valamelyikben kiderül a hiba)

    Köszönöm!

    u.i.: Windowsban lehet bármi probléma ami okozhat ilyet?

    [ Szerkesztve ]

    https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

Új hozzászólás Aktív témák