Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kekmen

    senior tag

    válasz TIT #35314 üzenetére

    A telefon csak egy példa volt, nekem is volt olyan ami elment 10 évet, de a mostaniak már nem mennek. Ha 2 éves és még mindig 100-on áll, akkor az is rosszul számol, vagy nem számol sehogy. Van olyan gyártó aki olyan vezérlővel dobja piacra az SSD-t ami nem ad a S.M.A.R.T.-nak adatokat erről, ezért mutatja 100%-nak. Én csak annyit mondtam és mondok, hogy nem kell feltétel nélkül elhinni azt, amit kiolvasol pl a HDS-ből. Valamint nem véletlenül drágábbak a Samsungok, mint pl a Kingstonok, de hétköznapi használat mellett ez nem mérvadó. Ha már torrentezel rá, jobban fog számítani és nagy összegben mernék fogadni, hogy egy Samsung egyforma használat mellett jóval tovább bírná.

    "Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

  • norba69

    senior tag

    válasz TIT #35314 üzenetére

    Az ssd-knél a kondíció általában a garanciálisan vállalt TBW-ből hátralevő értéket mutatja, köze nincs a drive valódi állapotához.
    ggg666 Samuja használva van, ennyit lehet látni róla.
    Maga a kondíció kifejezés megtévesztő erre a mérőszámra.
    0%-os kondícióval vígan tovább fog működni, ha eléri a gyári TBW értéket.
    Vagy te az autót is lecseréled, ha a gyár által vállalt 3 év, vagy 100000 km garanciából lemegy a 100000 km?

  • iguana

    őstag

    válasz TIT #35314 üzenetére

    mi ez a csapongás? hogy jön ide a 27 éves autód meg a mittomén hány éves telefonod?
    az, hogy neked jó valami, mert olcsó és utánad dobják és/vagy nem akarsz/tudsz valamire többet áldozni, az nem jelenti azt, hogy az újabb/jobb/modernebb eszközökkel összehasonlítva kijelenthetnénk, hogy "ááá...ez a régi, olcsó dög is van olyan jó."
    mert nem. ez ilyen egyszerű ;) helyén kell kezelni a dolgokat és akkor örülés van.

    mellesleg nem értem mire mondtad, hogy "el van ájulva". berakott egy képet, ami 2 hónapja készült, és amin kerek perec látszódik, hogy:
    1. 1 TB Samsung EVO 860
    2. 470 napja működik
    3. 343 TB írt adattal.
    szóval igencsak "kapja rendesen" és szerintem ennek fényében derekasan helytáll.(teljesítmény kiváló, 100%)

    szóval, tulajdonképpen mi is a probléma?
    azt írod "Na ezért nem veszek samut", miközben az igazság az, hogy pl. ezért KELL(!) venni samsung-ot (vagy más, minőségibb ssd-t), mert ilyet és így bírnak.

    [ Szerkesztve ]

    14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

Új hozzászólás Aktív témák