Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iguana

    őstag

    válasz GEPESZ66 #19487 üzenetére

    1. én nem használok upnp beállítást, egy dedikált, fix porton használom. (beállítások->kapcsolat->port a bejövő kapcsolatokhoz.)

    2. beállítások->speciális szakaszban én mindent alaphelyzetben hagytam, kivéve az OS cache engedélyezése: én kivettem a pipát. bekapcsolva nálam megeszi a memóriát. I7, 8 GB van nálam, általában 20-22 órát megy nálam naponta ez a gép. 100/100 Mbps a netem, amit megfelelő torrentek esetén hoz is. sokat kísérleteztem vele, de nem vettem észre változást a bekapcsolásával. (a nagy memória fogyasztáson kívül). próbáltam csak néhány torrent és 500+ torrent esetén is. lehet, hogy csak az ennél nagyobb sávszél és a tempót is bíró hdd/ssd esetén van különbség. ezt nem tudom megerősíteni, nincs tapasztalatom.

    3. beállítások->bittorrent->magánszféra. összes pipa ki, általában a privát tracker-ek ezt megkövetelik. a titkosítást én nem követelem meg, előnyben részesítem.

    4. ütemezés, címke, letöltési könyvtár, alapértelmezett kategóriák...ez mindenkinek ahogy tetszik.

    oszt megy :)

    14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

Új hozzászólás Aktív témák