Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz sfdrakex #31931 üzenetére

    Ez már úgyis holnapra marad, de megpróbálom akkor 2 klienssel is, ha a process kilövés nem jön be.

    Amúgy: sokszor blokkol nekem a Norton (pedig a böngésző kieg. nincs is telepítve) pl. public torrent oldalakon is (pop-up, redirect). E nélkül sokkal macerásabb és idegesítőbb lenne a böngészés/torrent vadászat. A MSE-ben pedig nincs tűzfal se, a Win 7 sajátjáról pedig nem sok jót hallottam. ESET esetleg, de az biztos többet zabál a rendszerből. Stb, stb...

    A másik, hogy az nekem is furcsa, hogy most be van kapcsolva a Win 7 tűzfala is a Norton mellett. Mert korában biztos, hogy a Norton azt kikapcsolta. Lehet ez is valami frissítéssel jött mostanában, de nem néztem már egy ideje mikor... Mert én biztos nem kapcsoltam be közben. És a Win tűzfalas főablakba ki van írva, hogy "Ezt a szolgáltatást a Norton IS vezérli". Tehát valszeg. az kapcsolta be, így most kikapcsolgatni se nagyon merem. De ezekkel majd megyek a vírusirtós/tűzfalas Topic-ba is.

    (#31932) norba69 : Ha úgy alakul, hogy erre sor kerül, akkor a Norton Removal Tool-al azért teszek egy próbát.

Új hozzászólás Aktív témák