Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D@niel

    addikt

    Jó pár helyen szó esett már a makró lencséről, ezt Kínában a wechathez használják qr-kód fizetéshez, naponta 50x. Hasznos!
    Értelemszerűen, nem fognak más piacra külön enélkül gyártani.
    Akit zavar, szerintem lépjen túl rajta, Gcam-on (ami alapból rendkívül ajánlott szvsz, bsg 8,1-es verzió csodákra képes [link] ) ki is lehet kapcsolni.

    Nem vagyok profi fotós, csak lelkes amatőr; számomra egy jól készült kép célja, hogy pár év elteltével is jó érzés legyen elő venni, vissza adja az élményt, pillanatot. És valahol ez a fotózás lényege, nemde? Innentől kezdve azt gondolom, hogy egy mate50/find x5pro/stb sem fog tudni varázsolni, ha nem tudjuk használni. Érdemes megnézni akár egy poco f4 topicot telegramon, hogy milyen pillanatokat tud rögzíteni a mobil egy jól beállított szögből, továbbá, az a pár kattintásos afterwork (lightroom, photoshop express) simán megéri egy családi képnél, vagy bármelyiknél, ami fontos. Szerintem ahelyett, hogy 24 colos monitoron kromatikus aberációt keresünk, inkább szánjuk az időt gyakorlásra, tele van a yt, reddit, stb. tök jó tutorial-okkal, egy idő után lényegtelen a lencse neve, mérete.
    Dupla off, kamerás téma részemről zárva.

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Új hozzászólás Aktív témák