Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PindurAnna

    Közösségépítő

    válasz sanzi89 #27235 üzenetére

    Nem is ez bosszant, hanem az hogy a több millió alapítványi pénzt a tanárok elcseszik. Év elején szeptemberbe 4 napig nem mennek iskolába a második vagy harmadik héten, mert a pénzből elmennek több napra kirándulni, tanítási időben!!
    Aztán pedagógus napkor több fogásos kaja parti van ahol nekünk szm szülőknek kell felszolgálni..tavaly olyan volt mint egy "lagzi"..nem éreztem a lábam utána :(( És ajándékot vesznek maguknak a szalagtűzős bevételből
    Elhiszem hogy jár nekik plusz de kicsit jobban beosztva ilyenre is juttatni kellene pénzt. Na meg a törvény azt mondja hogy alapítványos bevétel elköltéséről nyilvánosan kell látni, hogy mire költik..ez itt sehol. Hiába Kelet-Mo. legmenőbb-legerősebb iskolája..

    Ez most kb 50k költség nekem meg szabi.
    Tanárnak legalább lenne kedvezményes utazása...

    Általánosba az igazgatónk 350k-s laptopot vett magának de olyan sík ...volt, hogy amikor fotóztam elkérte a memóriakártyám és négyszer a kártyára másolta vissza a képeket :W

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

Új hozzászólás Aktív témák