Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    addikt

    válasz anubis6 #28293 üzenetére

    Egyébként már lassan 3 éve téma ez, hogy DX11 v 12, FFR be v ki, gsync vs freesync a fast sync-kel vagy a vsync-kel. Azt veszem észre, ha "ratyi" géppel tolom, akkor igenis sokat dob a FFR. Elvileg, amennyire én tudom, DX12-ben alapértelmezetten FFR van belőve. Az, hogy ez 3 frame vagy 2, franc se tudja, egy ideje nem játszom DX12-ben. Saját tapasztalatom, de nem vagyok pro gémer, csak szórakozás, DX12 teljesen jól működik, ha bejártad a pálya azon részét. Természetesen alapértelmezetten FFR-el megy, állítani sem tudod, hacsak nem írod be a parancssorba hogy más legyen, életbe nem próbáltam, ma láttam először tőled. Én DX11-el játszom, FFR bekapcsolva, azon kívül semmi vsync, fast sync, meg rosseb tudja mik vannak. NVCP totál alaphelyzetbe, ahogy megálmodták a gyárba. Őszintén, mi az a 3 frame késés? 3*6 ms? Cserébe egy kisimult, stabil, nem ugráló FPS-t kapni. Legyen ez DX11 v 12. Én nem érzem az egeremen, hogy bármi baja lenne, hogy késne vagy akármi. Ezzel nem támadni akarlak, örülök neki, hogy van téma itt a fórumba, sok emberrel beszélek, mindenki másként állítja be magának. Megmondom őszintén, már én magam sem tudom, melyik a legjobb. Lehet visszateszem DX12-re, aztán ott nincs ilyen probléma, mert mindig on a FFR. Kipróbáltam egyébként amit sokan dicsérnek a fast sync (alacsony késleltetés vagy mi) ultrán vsync-kel (be és gyors), ott sem vettem észre semmit. Az is lehet, én vagyok öreg, döglött ló reflexekkel ;) Én szívesen elolvasom a véleményedet a "legjobb" beállításról, független attól, hogy az másoknak milyen. Mindig tanul az ember. Thx

Új hozzászólás Aktív témák