Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro!Petya

    addikt

    válasz guftabi96 #21743 üzenetére

    Ugyanígy voltam én is vele , tényleg már csak pár pálya + a cheaterek ellen valami aztán részemről garantált lett volna további ~5-700 óra.
    Így viszont nézek valami mást inkább, a patch utáni 3-4 óra gameplay ebből a BFV-ből elég volt nekem. Nem érzek késztetést a játékra pedig ott volt ma a délutánom és estém is. Mondom ezt úgy hogy többnyire toppos vagyok de min a top3 patch ide vagy oda..
    Kiölték belőle az élményt, nem tudom jobban megfogalmazni.
    Ez egy airsoft party lett ebben a formában.
    (#21752) bul07
    Tankos részhez:
    Igen igazad van ez lenne a normális. Nem is vagyok ellene csak megjegyeztem hogy ez eddig nem így működött. Nekem tetszik ha a dolgok elmozdulnak a realitás felé.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    A spot meg vicc. aka wh
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Itt a reddit-es link lehet megosztani a véleményeket és érdemes elolvasni az eddigieket , a poént nem lövöm le hogy miről szól.. :(((
    [link]

    [ Szerkesztve ]

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Új hozzászólás Aktív témák