Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz FollowTheORI #12187 üzenetére

    Sokkal lomhábbak a repülők lassabbak, alig fordulnak. Jobban kedvez azoknak akik keveset repkednek, nem kell gyakorlat.

    Igazad lehet hogy könnyebb repülni a 5-ben
    És pont ez a gond
    Az 1ben csak úgy elsőre nem lehetett jól repülőzni
    Nem volt ám sárga köröcske hogy hé paraszt oda fog esni, ha pontosan akarta az ember ledobni gyakorlás gyakorlás vagy belső nézetre váltás
    1-ben akár meccs közben is lehetett állítani a repülőn hogy milyen fegyverzet legyen rajta ép, mit kívánt meg a állás, így sokkal hangulatosabb élvezhetőbb volt a repülőzés(ha jó volt a tankos a másik oldalon akkor váltottam gyalogos elleni cuccról tankosra és levadásztam)

    (#12188) Locutus

    Igaz nem foglalkoztam, mert nem is kell annyira egyszerű, lassú az egész
    Bár ez lehet a kicsi pályák miatt, mert ha olyan gyors lennének a gépek akkor se perc alatt átrepülnék a pályákat

    Szinte mindegy melyik bombázó, annyira nagy különbség nincs, könnyű velük bombázni
    A védekezés más kérdés

    Én nem szeretek vadásszal lenni, nincs elég repülő az égen hogy megérje, jön kettő azt leszedve(ha minden jól megy) utána semmi megy a gyalogosokra lődözés meg a körözés, hát nem, nekem ez nem jó játék

    Ha tehetem bombázóval nem is támadom a másik repülőt csak ha ő támad, én a gyalogosokat támadom

    Egyszóval a BF5-ben kiherélt repülők vannak, amik jobban kedveznek a (hogy is fogalmazzak hogy ne bántsak meg senkit) inkább gyalogos harcot vívóknak aki néha néha repkednek(legyen nekik is sikerélmény)

    Én jobban szeretek fém kaszniban lenni mint gyalogosként, ezért fájó nekem hogy olyan amilyen

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák