Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sixpak

    nagyúr

    válasz gabor7th #7361 üzenetére

    Persze, tudom hogyan működik, noha nem próbáltam, vannak dolgok melyekhez soha nem nyúlok, ilyen pl. egy bármilyen sniper vagy akármilyen scope-os fegyver, azokat undinak tartom, ezért nem is használom. :D
    Karakterek közül is kettőt használtam eddig a 8-10-ből (nem is tudom mennyi van) a néger faszit, majd amikor meglett a Dél Koreai csaj, azóta azt...nem mintha sokat mennék gyalog.
    Nekem pont az a tapasztalatom, hogy nincs súlyuk a járműveknek, 10 fajta eszköz van a levadászásukra, 128 emberből, ha csak 30-nál van vállról indítható, akkor már nagy bajban vagyok. :D
    2 lövés elég a kismadárnak, de sokszor 1 is sajnos, 100% damage, instant death, mindenféle hackelés nélkül.
    Úgy tűnik, hogy mindenki másért sír, aki helizik, az az miatt, mert kilövik alóla, aki gyalog, az meg lelőhetetlennek tartja őket.
    Szerintem ebben nagy szerepe van a játék gyalázatos szerveroldali állapotának is, mert néha tök jól működik minden, néha meg mintha sebzés sem lenne.

    Géza: így van és látod mégsem lehet kijátszani a bemérést.
    3-4-ből ismerős a szituáció, itt még nem futottam bele, mondjuk én nagyrészt kismadárral megyek, az nem annyira kapós. :D
    Tankot már vitték el mellőlem.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Új hozzászólás Aktív témák