Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devilinsid3

    addikt

    válasz SkyS1gn #6119 üzenetére

    instant heal: sok kis köcsögöt aki csak ugrált eddig és épphogy megúszta 5-10 hpval az most majd még healelni is tud majd közben instant
    mobil mortar: elsőre jónak tűnhet (másnak, mert nekem nem :( )majd amikor jön feléd 4 mobil mortaros a pályán amikor épp nincs tankod vagy csak a pályán kevés van és ezért neked gyalogosan kell menni és szétspammelik vele a pályát akkor szép lesz.. ha meg teljesen visszanerfelik a sebzését( pl. 4 töltet kell 1 emberre) akkor megint ott tartunk, hogy nem ér semmit és oda a nagy fejlesztés, mert használhatatlan
    a sok bf3as m320 medic most tuti azt fogja spammelgetni az xm25 mellett..
    2 féle jet: ne vicceljünk már.. legközelebb mi lesz? 3 féle rpg külön tank/jeep/hajó ellen?
    bf3ban is vissza lett húzva a rocket pod infantry ellen, de tank ellen ugyan olyan erős maradt kb. ennek mi értelme? 14 rocket pod kell egy emberbe amivel a tankot szétszeded, hát nem tudom.. bf2ben ehhez képest OP volt minden jármű aztán valahogy mégis élvezte mindenki (legalábbis a játékosok krémje azt jobban élvezné, mint ezt..) és nem hiszem, hogy annyival több kisinas lenne a játékban, hogy nem érné meg nekik inkább olyan játékot összehozni, mint a bf2

    ez mind szép és jó, hogy azért jöttek be ezek az újítások, hogy jobban a támadásra/mozgásra ösztönözzék az embereket, de akik eddig kempeltek azok ezután is fognak és most szerintem komolyabb fegyvereket is kaptak a kemphez..

    [ Szerkesztve ]

    /// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

Új hozzászólás Aktív témák