Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eugabesz

    őstag

    Ez még mind nem túl nagy probléma...a probléma ott kezdődik,hogy sokan felejtenek.Én nem.Meg sokan mások sem.
    Egy év távlatából nem nehéz felidézni,mivel indult ez a játéknak ,online fprs-nek nevezett valami,(pedig...részvényesek,stb.,lehetne emlékezni) csak ott a probléma,hogy az EA valami olyan hibát követett el,amit a valós piac nehezen felejt,mert az ő bőrére ment a vásár.
    Lehet,mi játékosok elnézőbbek leszünk ,mint ők,s ad némi reményt,hogy jobban odafigyeljenek.
    Ha viszont ez sem érdekli őket,akkor nagyon nagy a baj,s bejön amit két éve jósoltam,hogy ha megismétli a bf3 indulása körüli hajcihőt,(igen,ott is volt,na nem egészen ilyen,de azért közelített) az EA pár éven belül lehúzhatja magát a wc-n.
    A DICE oda szegődik,ahol a pénz,nekik nem nagy dolog váltani,mert a szellemi tőke mindig is meg lesz nekik,s majd gyártanak más kiadó égisze alatt valamit....de ezt majd eldönti az idő.
    Az biztos,hogy én EA terméket megjelenéskor,(vagy esetleg előtte) soha többet.

    http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

Új hozzászólás Aktív témák