Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    Látom, hogy most megint,- amúgy jogosan - össznépi panasznap van. Ehhez csatlakozva annyit azért megjegyeznék, hogy azokat a technikai gondokat, ami itt állandóan visszatérő gond, mint a kifagyások, laggok, stb, ezeket valamilyen szinten muszáj lesz javítaniuk, ha azt szeretnék, hogy 2023-ban is legyen vevő a BF 7? 8? 9?-re.
    Engem különösebben nem izgat, hogy hányszor ölök-halok, de most kíváncsiságból azért megnéztem, 0,65 K/D arány, olyan amilyen. Viszont ezzel kapcsolatosan egy dolog az nagyon tud idegelni, ez pedig a mesterlövészkedés, amit itt már többen is leírtak. Az még is csak nonszensz, hogy egy 32 fős zászlóhuzigálós pályán 10-12-en csak ezzel mulatják az idejüket. Tudom, hogy vannak olyan szerverek, ahol ez limitálva van, de ez minimális. Ezt a játék fejlesztőknek kellene valahogy központilag leszabályozni, hogy miként erra most nincs ötletem, de így, hogy nincs kordába tartva elég idegesítő a dolog.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák