Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • devilinsid3

    addikt

    válasz Winne #45460 üzenetére

    ja látom mennyire nem érdekel titeket :D :D :D próbáltok itt okokat keresni arra miért is használja a játékosok nagy része a NOOB m16 fegyvert, de értelmes okot nem tudtok adni rá.. ja, hogy azzal a legkönnyebb játszani ez egy ok? értem..

    szabad országban élünk azt mondok mindenkire amit akarok majd pont te (ti) fogjátok megmondani kire mit mondhatok.. gyertek már kicsit vissza a földre..

    az, hogy neked úgy jött le a 16/1 es KD, mintha minden körben annyit lőnék elég nagy hülye vagy.. de egy 5 KD az alap azzal a fegyverrel és itt értem a min. a 40/8as KD-ket aki meg még ennyit sem tud elérni azzal a fegyverrel annak adhatnak a kezébe bármit semmit nem fog tudni csinálni..

    nekem is volt fent 20 friends és akkor mi van? 3al ha játszottam.. nekem nem kell ahhoz 80 friend, hogy tudjak csapatban játszani, vagy azt csinálni amit akarok, ha nektek igen az már megint érdekes, hogy ezen múlik valami.. alapból tudni kéne, hogy mit kell csinálni

    és igen ezután is le fogom noobozni azokat akik:
    m16
    m320 használnak

    tank sup. nem a zászlóra mennek hanem a szélre kempelni hiába nincs náluk a pont, scavanger-ben a sarokban ülőket.. és az ehhez hasonlókat

    /// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

Aktív témák