Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • SparrowHUN

    tag

    válasz v!ct0y #16087 üzenetére

    Én úgy vagyok Vele, hogy nem foglalkozok a 100-as sasokkal... Igaz jobbak Nálam, na de ki nem!? :D Tegnap este (véletlen) megbicskáztam egy 100-ast (Operation Firestorm-on pont előttem sniperezett, vertem is a mellem), de általában nem a rang számít, vagy a stat (az enyémen látszik is). Nekem inkább, hogy dobáljam a skulót, meg a medic packot. Igaz 3 nap játék után csodálkozok, hogy még nem untam rá, hogy többet fekszek, mint élek... :DD

  • prokxy

    veterán

    válasz v!ct0y #16087 üzenetére

    Nem a 100-as sas a lényeg, hanem nekem most per pill. ez a 2 dolog nem tetszik/tetszet tegnapi tdm-eken:
    - nincs rank balansz a szervereken: tök gáz, h az egyik oldal teli tapasztalt játékosokkal, a másik meg csupa kezdő /egyiken így volt/
    - Majd am másikra pedig feljön egy 1000 órát játszott emberke a 10-20-100 órát játszók közé egy 16-os tdm-re és senkinek esélye nincs. Utána meg mindenkire mondogatja, h noob, beginner stb...Erről beszélek. Az hogy arra veri a mellét, h a kezdőket leszedi, hát gratulálok.
    Kiderült, h egy 18 éves kis nonlife emberke, jót röhögtem utána rajta. :DDD

    Ez utóbbival valóban nincs gond, ha nem noob-ozik, nem alázza a többieket. Ilyenkor jó lekéselni, meg lelőni, ezért is növekszik a skill. Csak hát tegnap pipa voltam kicsit, aztán ez jött ki belőlem. :)

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Aktív témák