Hirdetés

Aktív témák

  • haly

    őstag

    válasz gergo0328 #17415 üzenetére

    Ember ne nézz legalább hülyének. Tudom, hogy mi miért van. De vegyétek már észre, hogy egy vicc az egész. Engem, és megkérdezhetsz itt még pár embert, szerintem a fórum felét zavarja, hogy kialakult egy séma, amit minden ,,jobb játékos'' (ez is vicc :U ) használ. M16, zerge-féle ugrálás, és halszem effekt. Makróról is volt itt szó a fórumon, ha jól emlékszem. M16 talán még nem a ti hibátok, mert azt sajnos úgy elkúrták ahogy van, túl erős lett. Viszont nem muszáj ugyan olyannak lennie minden egyes embernek. Még nálam is fel van húzva a fov, hogy többet lássak, de nem 110-re, hogy torzuljon a játék. Nálatok már nem arról van sajnos szó, hogy élvezd a játékot, azt amit látsz, hanem, hogy minél többet ölj, minél több mindennel előnybe legyél, és ez az ami undorító az egészbe. Hányingerem van az összes ilyen embertől itt Bf3-ba. Mondom tiszta cod4 lesz, ott is az AK, cfg, macro, 250fix fps, meg még sorolhatnám milyen szánalmas dolgok voltak, hogy jobb eredményt érjenek el. A játék a szórakoztatásra jött létre, nem azért, hogy az ilyen statbuzi, minden eredményt felülmúlni akaró emberkék elrontsák más szórakozását.

Aktív témák