Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maxxenergie

    senior tag

    válasz eugabesz #36255 üzenetére

    Ezt mondom írom bázisra nem lövök be ez alap de magammal basznék ki legjobban ha nekieállnék lövöldözni, mert egyből a térképen lennék az egy szem tankkal határvonalon sok esélyem lenne vaktában lövöldözni a bázisuk felé mert ott van azért határvonal, Enemy bázist nem is látni legtöbb pályán Tank-ból :(

    Elmegyek a piros határig, ott lerakom M15-ket visszaülök a Tankba, és ott ólálkodok, ezt írtam olyan csapatnál ez nem működik akik kicsit is tudnak játszani, nem nagy szám kiszedni, de ki lehet próbálni, ki mennyit tud így Campelni szval.... no comment, és persze tudom repültem már sokmindennel C4-el, egyszerre jött 3 Tank ki egyből OVER van... de jó móka is szokott lenni, ha összejön azért erre is volt pár példa.. Kiszáguldó Jeep-ket, LAV-ot - Tanguskát ahogy kijöttek egyből le lehet vadászni .. aztán pazar van visszavonulás egy kis időre... :C

    Még aljas húzásnak sem mondanám, oda el kell érni ki kell szállni lerakni /ha épp rakod és jönnek OVER/ vagy míg kiszálsz elviszik a Tankot :C , és nem könnyű feladat végigmenni odáig ezt megcsinálni, de ott lehet legjobban megfogni a Kiáramló járműveket tapasztalatom szerint M15-el 90% senki nem gondol rá hogy ott M15 van Spot-ot sem nyomják, csak a Pro-k ott még 10%

    [ Szerkesztve ]

    ◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

Új hozzászólás Aktív témák