Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz madgie #41720 üzenetére

    MG36 sokkal jobb,és pontos,de szerintem az alapok közül az M249 is...lőttem mindegyikkel jópár killt...az MG36 tűzgyorsasága remek,mellé hasonlóan pontos,mint a többi,ha van Karkandod,feltétenül azt javaslom!

    A foregrip egyébként tényleg elég drasztikusan javít minden fegyón,csak mellé alapszabály,távolra szigorúan pötyögtetés....ha valamit tűz alatt kell tartani,szintén úgy javasolt,pötyögtetni fejmagasságban,és 10 killből 99%,hogy meg is lesz az accuracy ribbon.Nagyobb távról is.
    Az M249 és az MG36 ráadásul remekül használható carbine-ok,stb.helyett is,simán van olyan,mint pl.egy SCAR,csak nagyobb tárral,nem lassítanak le és gyorsan lőnek,az MG36 lényegében amúgyis egy erős átmenetnek tekinthető.

    :R Lehet te mondtad,sajna ennyire nem jó a memóriám,de szerint bevált :DDD
    Tárazási reflexre meg megoldás a gyors fegyóváltás,akkor megszakad a mozdulat,vagy a lőszeres,medices táska ledobása,ami szintén megállítja a dolgot.Én is szoktam néha killenként tárazni,pedig a 101 lőszer sokmindenre elég:D

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák