Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • ProEvoFan

    nagyúr

    válasz Viper26 #36820 üzenetére

    "szerintem nyárra ez a játék eltűnik a süllyesztőben..."
    Ez eddig az év vicce :DDD Ne szórakozz már.

    Az említett cikkben egy igazi BF2 rajongó markáns véleménye.
    Kicsit olyan, mint ha egy RB Rally fan szidná a Dirt sorozatot.
    Vannak a játékban hibák; hitbox, sniper nagyon béna kaszt.De összességben azért ennyire nem szar a helyzet, sőt...
    Azt ne feledjétek el, hogy a Dice új játékosokat akart szerezni.Több embernek most sem tetszik a nagy pályákon való 2-3 perces üresjárat.Szaladgálnak, és nem jön szembe ellenség.Azoknak találták ki a TDM-et és a rush módot.A cikk írójának nem értem hogy mi baja van a TDM-el.Így a játék több játékmódot ad.Azért az is érdekes, hogy a Back to Karkand dlc-vel megkapták a régi nagy BF2-es pályákat, de ennek ellenére az sem jön be nekik???Azok nagy pályák, akkor mi a baj?Nem értem.
    A Metro 64 fővel játszhatatlan, de ki mondta hogy oda menjetek játszani?
    Szerintem egy pálya bír el 64 főt.A Caspian Border.A régi nagy BF2 pályákon is nagyon sok a 64 fő, kontrollálhatatlan, darálás megy.
    A játék még így is messze jobb, mint bármelyik CoD.
    Többféle játék mód, nagy és kevésbé nagy pályákkal, mindenki megtalálja a számítását.Ezt a játékot nem szabad és nem is lehet összehasonlítani a CoD-al.
    De a hitboxon és a sniper kaszton javíthatnának.Na meg a sok csaló ellen erőteljesebb, szigorúbb fellépést sürgetnék!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák