Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axlfsi

    veterán

    A legendas supportot inkabb hagyjuk is! Most vagyok (de mar tenyleg) azon a szinten, hogy elengedem az AMS-t es az egeszet; ... sokadik levelvaltas utan rajottem, hogy valojaban szar(!) a rendszeruk, ugyanis ok azt latjak, hogy nem(!) vagyok feliratkozva a hirlevelukre (direkt megkertem, hogy az IT csapattal nezessek meg db-bol), kuldtek egy screenshotot, h nem vagyok es tovabbra is azt ajanlgatjak, hogy irakozzak fel... elkepeszto!

    Gondolom azt mondanom sem kell, hogy fel vagyok iratkozva, mi tobb, meg akkor, amikor az egesz projekt indult, meg a kicktarteren; errol az igazolast (screenshot) es egy "friss" feliratkozasrol - mert persze a rendszer "engedi", nem dob hibauzenetet, hogy mar fel vagy - amit videora is vettem, irtam nekik meg egyet, utoljara ...

    Szerintem az adatbazisukkal van valami lofasz, mert meg a kickstarteres idokbol vagyok felirakozva, igy valamilyen osszeakadas miatt, most nem kerulok bele az "uj" adabtazisukba (vagy a fene sem tudja mit kavarnak), a lenyeg, hogy fel vagyok, de akar naponta is megtehetem (mar tobbszor megtortent), de nem latjak es hiaba irtam le mar, nem ertik ... bohocok, komolyan! :U

    ui.: egy ilyen videot kuldtem nekik (es mivel nem kell megerositeni a feliratkozast, egyszeruen nincs / nem lehet tobb dolgom, ... ha ezek utan "nem vagyok feliratkozva", az nem az en hataskorom (spamben nincs termeszetesen)).

    [ Szerkesztve ]

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Új hozzászólás Aktív témák