Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Turó Kálmán

    csendes újonc

    Sziasztok! Segítségeteket kérném. Van egy konfigom - i5 6500, gtx 1660 super. És az a problémám hogy bármilyen játékot játszom azt veszem észre hogy a videókártyám nagyon maximum 30%-on pörög, de átlagosan 15-25 között van. Egy upgrade volt ez a kártya, előtte egy rx 560-om volt. Megnéztem elég sok helyen hogy milyen teljesítményre számíthatok és hogy lenne e probléma a kártya kihajtásával ha megvenném, és végül arra jutottam hogy nem kellene probléma legyen a bottleneck, így megvásároltam a kártyát. Bármilyen játékot játszok mindenhol felmerül ez a probléma. Gondolkodtam azon hogy egy teljes konfig cserét fogok végrehajtani és a kártya mellé építek egy erősebb konfigot amivel nem kellene hogy probléma legyen, de ha nem muszáj és van valami megoldás erre a dologra akkor nem szeretném fölöslegesen fejleszteni mert el lennék még vele ha normálisan működne a dolog. Tehát az a kérdésem hogy mit tudok ezzel kezdeni? Esetleg valami megoldása van valakinek erre? Előre is köszönöm a válaszokat, bármilyen infót nem írtam le ne kövezzetek,amint felhívjátok rá a figyelmem leírok mindent amivel tudok segíteni.

Új hozzászólás Aktív témák