Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SRII

    őstag

    Sziasztok!
    Segítség kellene...
    Van egy XFX 280X videokártyám, minden játékban elég szépen teljesít, DE a cs:go ban vettem azt észre ,hogy nem megy a kártya 100%-on! Így természetesen az fps értékem is alacsony(210-280) elsőnek mikor kipróbáltam a játékot ezen kártyával ugyaon olyan beállításoknál 320-340 fps-em volt, majd egy win resi után ezek az értéket csökkentek..(azt hittem steam frissítés miatt van ez, de nem állt helyre)A legújabb driver van fent.
    Msi afterrel kimonitoroztam miből mennyit használ, cpu 37% gpu 42-47% tehát nem használja ki a hardvert.
    Olyan mintha magát vezérelné a kártya, ehhez a felbontáshoz ennyi kakaó elé, és többet nem kapsz...
    Kipróbáltam más játékoknál mi a helyzet(cod ghost, Bf4, mk10, Metro , The crew, 100% megy a kártya..
    Hogy, és miként állítanám be a kártyát ,hogy igen is adja le a teljesítményt az adott játékban(ne csak fél gőzzel menjen az fps érték miatt)
    Van egyáltalán olyan beállítás amivel ki lehet kapcsolni ezt? vagy energiagazdálkodás?(0 érték van a beállításoknál) jobban nem mertem kísérletezni hátha valamit elrontok...
    1000 Mhz megy a kártya gyárilag, hangja szinte semmi(bf4-nél kapcsolnak nagyobb fokozatra a ventik) semmilyen program nincs fent ami tudtommal befolyásolná ezt, és nem is állítgattam semmit.

    [ Szerkesztve ]

    Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

Új hozzászólás Aktív témák