Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bryant56

    aktív tag

    Sziasztok!
    Régebben olyan problémám volt hogy akadozni kezdett a gépem magától váratlanul (ezt úgy értem hogy laggol a vezeték nélküli egerem meg néha a windows is) meg akad a videólejátszás az asztalon és a youtubeon is. Ekkor azt ajánlották tegyem újra a gépet ezt megtettem és felraktam rá egy win8 64bitet ekkor az összes problémám megszűnt. De mos megint visszaraktam a 7-et mert a 8-nak sok játék "nem tetszett".
    Most ugyan az a gondom mint eddig néha akad berecseg a youtube, az asztali lejátszóm is ugyan ezt csinálja, meg az egerem is akad (olyan mint ha az egész gép laggolna). Meg néha eltűnik a kép és 1-2 mp múlva visszajön. Olyan is mondtam hogy rakjak fel régebbi drivert. Fenn volt a 12.10 utána felraktam a 12.8-at, de nem változott a helyzet, most a 12.11 van fenn de ezzel sem jobb. Szerintem az a probléma hogy a monitorom (Asus VE247H) hdmi-vel van összekötve és ezen jön a hang meg a kép is és ezzel valami rosszul van beállítva vagy valami driver hiányzik neki és ezért csinálja ezeket a problémákat.
    Kérlek segítsetek!
    Előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák