Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amdathlonxp

    aktív tag

    Sziasztok
    Tudom hogy nem ide vágó téma de gondoltam megosztom mai napi kis kalandomat......
    sokszor hallani hogy hozzá nem értő embereket átvernek használt laptop al de azért ne sajnáljunk meg mindenkit én legalább is nem fogok....
    kedves fiatal ember megvette az egyik gépemet )előtte napokig használtam semmi gond aksi kb 1 órát bírt.tisztítva pasztázva karbantartott állapotban került átadásra...másnap reggel hív a kedves fiatal ember hogy gond van mert ugyan bekapcsol a gép de fél percenként újra indul és neki a melóhoz kell stb blabla .elmentem érte vittem egy másik (kicsivel drágább)gépet felajánlottam hogy vissza veszem vagy kicserélem.A cserét választotta többször elnézést kértem majd elváltunk egymástól...ott nem tudtam megnézni a vissza vett gépet mert nem kapcsolt be aksiról és közterületen találkoztunk...azt említette a kedves fiatal ember bucsúzáskor hogy pedig még ramot is tett bele hogy gyorsabb legyen de azt nekem adja....nagyon köszönöm utólag is ...
    Haza érve,benéztem a rendszer fedél alá ahol a ventilátor vezetéke sérült volt csavar alá került,ezt javitotta kedves vásárlóm.de sajnos a először túlmelegedésre gyanakodhatott mert a hűtőborda le van feszítve a helyéről a 6 csavar helyett csak 3 mat lazított meg a veréb mert nem tudom minek nevezni..a többit erővel próbálta megoldani....jelenleg egy 1magos procit sem képes hűteni és mível elég ritka modell az életben nem találok hozzá hűtést....nagyon köszönöm a ramot többet nem veszek vissza gépet. 20 e rem bánja most ezt a kis kalandot.

    Whatsapp on keresetek légyszi!! +4915175260023

Új hozzászólás Aktív témák