Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    Sziasztok!

    A következő probléma megoldása felől érdeklődnék.

    Adott egy Lenovo B590 masina, amin a wifi-t egyszerűen nem lehet bekapcsolni.
    Egy Intel® Centrino® Wireless-N 2230 adapter van benne.

    Vettünk is egy pont ugyan ilyet, a sorozatszám alig tér el, de ugye minden más teljesen megegyezik, ám hiába, nem tudtuk lepróbálni vele, mert sír a gép, hogy nem engedélyezett wifi kártya. Ez mondjuk nem szép a Lenovotól.

    Szóval azt nem tudom, hogy másik kártyával jó lenne e.

    Az látottak szerint az eredetinek sincs baja, ott van az eszközkezelőben, és elvileg hibátlan, csak éppen nem lehet bekapcsolni. Ha megpróbálnánk akkor is azt látjuk, hogy a repülőgép üzemmódot lehet ki be kapcsolni, de a wifi ki-be kapcsoló inaktív, se egérrel, se (FN+F5)-el nem lehet kapcsolni.

    Már rengeteg driverrel próbáltam régebbitől a legújabbig, az Intel, és a Lenovo támogatási oldaláról is.
    Windows 8.1 x64-es rendszer fut a gépen, magyar nyelvű, már rengeteg dolgot próbáltam, amit olvastam a neten, és bár nem hittem mindben azért kipróbáltam, de semmi eredmény.

    Eszközkezelőben ott a kártya, és elméletileg hibátlanul működik, csak éppen ott van a kis piros X a tálcán az ikonon és nem lehet bekapcsolni.

    Ebben legyen szíves segítsen aki tud.

    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák