Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65134656

    törölt tag

    Tisztelt PC Guruk!

    Azzal a kérdéssel fordulnék számítógép szervizes embertársaimhoz,hogy 3 éves Dell N5110 laptopom,egyik napról a másikra olyan hibajelenséggel mutatkozik,hogy fekete háttérré változik minden és hirtelen vissza vált,majd újra meg újra stb... Olyan is szokott lenni,hogy szinte századmásodpercenként vált feketére a laptop háttere majd vissza az eredeti állapotba és ezt ismétli 10-20x is ('vibrál'). De van mikor 3-4 másodpercig is csak a sötét hátteret látom,majd visszajön normálisan minden,próbáltam print screenelni a képernyőt,de nem történt semmi,tehát úgy gondolom nem vírus okozza a jelenséget vagy valami program... A gépet mondhatni egyébként normálisan lehet használni,időt nem tudok pontosan írni mikor jelentkezik a probléma,van mikor 1 óránként jelentkezik,de változó volt,hogy bekapcsolás után--> Mozzila és már kezdte is... Tudni kell a gépről,hogy kb második év után fekete piszok szerű pontok jelentek meg a képernyőn,de ha közelebbről megnéztem nem kisült pixelek csak valami atka vagy kis 'élőlény' benn éghetett (szerintem),de szakembernél még nem volt. Tisztítva sajnos a 3 év alatt soha nem volt,egy csavart sem mozdítottam el,minden a gyári állapotában van! Garancia már nincs rá!

    Kérném csak hozzáértők írjanak és előre is nagyon szépen köszönöm a választ/válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák