Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Duree #18730 üzenetére

    Neked meg mi bajod van? Elgurult a gyógyszered? :Y :N Vegyél már vissza az arcodból... :U
    Már párszor elmondtam, hogy NEM az enyém a gép, nem is kerültem közvetlen érintkezésbe a szervizesekkel, nővéremé a laptop, és talán megbocsátható, hogy mivel nem volt még szervizben a laptopja, ezért nem tudta a pontos részleteket, és nem olvasott el minden apróbetűs spanyol szót.
    Csak utólag voltam rohadt ideges amiatt, hogy b@szhatok el több órát az adatmentéssel, mert nem tudták egy árva mondattal felhívni SZÓBAN, vagy a szerződésen KIEMELVE is a kedves kliens figyelmét, hogy figyeljen az adatmentésre - de számodra biztos teljesen elfogadható, hogy bár szóbeli kommunikációra is sor kerül, de a legeslegfontosabb részletre nem hívják fel az ügyfél figyelmét, hiszen a hozzászólásodból az derül ki, hogy te is szervizes vagy, és így látod ezt jónak.
    Mellesleg nem tudom, miért nem voltál képes normális stílusban reagálni én téged nem bántottalak személyedben, az egésznek semmi köze nem volt az itt hozzászólókhoz, egyszerűen mérges voltam egy olyan adatvesztési probléma miatt, ami megelőzhető lett volna négy-öt szóval, egyetlen mondattal. Ráadásul egy normális cégnél normális ügyintézők esetén ez szerintem egy minimálisan elvárható dolog.
    De ha úgy érzed, védd csak őket, biztos nekik van igazuk, szopja csak meg az ügyfél, mert biztosan elmebajos, ha nem számít egy ilyen esetleges veszélyre.

    (#18732) Duree: Ezt a hsz.-edet csak utólag olvastam. :D Ezek szerint azért vetted sértésnek, és azért reagáltál ilyen stílusban, mert ott dolgozol, de nem az itteni munkahelyről van szó. Nyilván vannak kivételek, nem tudom, ti hogy dolgoztok, nem is a ti munkátokat fikáztam, hanem azokét, akik ilyen fontos részlet miatt nagyon nagy kellemetlenséget okoznak az ügyfeleknek. És szerintem egy ilyen eset bőven elég ahhoz, hogy az embernek megrendüljön a bizalma a márkával kapcsolatban.

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Aktív témák