Hirdetés

Aktív témák

  • kendeee

    aktív tag

    válasz cigam #21751 üzenetére

    Fujitsu: gagyi recsegős ide-oda hajlítgatható burkolat, gagyi belső, vagy ha nem gagyi, akkor csak gányul összerakott, forrasztott, nagyon gyenge tervezés...stb stb. Bár voltam már fusi tulaj, az még abból a korból származott, amikor még kellőképp összerakták, és volt is tartása. Nagyon jó kis PIV volt, egy GMA-val, de a maiak már a tömeggyártás hulladékai(ne haragudjon meg egy fusi tulaj se, lehet h. az övé is nagyon jól szuperál) Egy példát mondanék a sok közül: kisasszony bement 0 tudással az üzletbe. Kiválasztott egy csili-vili fusi laptopot. A lapit hazavitte, hetente használta 3 nap, azt is 1-2 órát. Az nagyon kevés....Nem hurcolta, az íróasztalon csücsült a gép nap-mint-nap. Letelt az 1 év és behalt 1héttel a gari lejárta után. Sehol nem tudták megcsinálni(maszek, elektroműszerész, stb.) Fusiék simán cseréltek volna egy lapot benne, a piaci árának duplájáért. Kinek van erre szüksége. 1 év alatt még a paszta sem válik kő keménnyé, és ez 1 a sok közül, amivel én személy szerint találkoztam. Nagyon sok fusit javítottam, érdekes ibm az csak azért került hozzám néha mert betörték a kijelzőt, vagy már elavulttá vált, vagy csak épp bővítésre.
    Ez azt jelenti, hogy a sorrendem az én tapasztalatom, de semmiképp nem raknám még a középkategóriába sem őket.Miért kapsz minden fusi típushoz azonnal alkatrészt, jó alaplapon kívül?A választ gondolom mindenki tudja.
    Elnézést kérek minden elégedett fusi tulajtól.

    Bálnabontás ma! Holnap halnap...CTRL+ALT+RESET...Dakota közmondás: Le kell szállni arról a lóról, amelyik megdöglött.

Aktív témák