Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz jonnyjoker01 #23008 üzenetére

    "érthetőbben: van egy bizonyos burnout nevű játék (240x320) és megakarom módosítani, hogy a left softkey helyett a * gomb szerepeljen, és a right softkey helyett pedig a #. NAGYON FONTOS LENNE!"

    Írj a játék program írójának, ha annyira sürgős! Nem írod, hogy milyen készüléked van, de úgy általánosan mondom, hogy nem olyan egyszerű átváltoztatni a funkció gombokat, főleg zárt Operációs rendszeren.
    Egyébként nem egyszerűbb volna, ha te tanulnád meg fordítva használni a jobb és a bal funkciógombot? :F
    Nem azért, nem válaszolnak, mert direkt szívatni akarnak, egyszerűen nem tudnak segíteni.
    SE készüléket használsz? Rákerestem erre a nagyon fontos játékra, itt [link]
    Hát mit mondjak, ehhez nem kell semmi nagy tudomány. Bízok benne, hogy nem múltál még el 10 éves, akkor megértem a türelmetlenséged, egyébként őszinte részvétem, ha neked ez a legfontosabb kiabálva.
    :B

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák