Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • customer114

    senior tag

    válasz EmberXY #18310 üzenetére

    És hol használsz chemotoxot?

    ...vagy így kell elképzelnünk? ;] :DD

  • C. s.

    addikt

    válasz EmberXY #18310 üzenetére

    "De nem túl macerás az olajokkal bíbelődni?"

    Nem. :N Kicsöppented, párolog. Nem muszáj zsepire, lehet fára is, azt nem is kell cserélgetni. (Ne legyen lakkozva, festve, és jó lesz.) A tyúktelep mellett jól jön egy kis légfrissítés. A citromolaj különösen jó erre a célra.

    Én könnyebb helyzetben vagyok, nincs semmiféle állat a közelben, legalább is nem tömegesen :) Napi 1 tonna léggyel nem könnyű elbírni, de valahogy jó volna a Chemotoxnak legalább egy részét kiváltani természetes módszerekkel. Nagyon egészségtelen. Persze a hivatalos verzió szerint teljesen ártalmatlan az emberre nézve, de a DDT-ről is ezt tartották eleink. Megy egy rakás másról. Tudom, hogy évtizedek óta a piacon van, de az is az igazsághoz tartozik, hogy közben sokszor változott az összetétele, tehát bizonyos értelemben az a termék csak pár éve kapható, ezért kevés a tapasztalat vele kapcsolatban. Egy másik nagy igazság az, hogy manapság rengeteg a rákos megbetegedés, legtöbbször sejtelmük sincs, hogy konkrétan mi okozza, de az egészen biztos, hogy nem a mesterséges élelmiszer adalékok, meg egészen biztos, hogy nem is a Chemotox, stb. Készséggel elhiszek bármit, ha logikusan, tudományosan, észérvekkel elmagyarázzák (Ez nem Neked szólt, hanem a tudoroknak!). Nos, ilyen magyarázat eddig még nem született tudományos körökben, ezért - jobb híján - kényszerülök a saját logikámra hagyatkozni: szkeptikus vagyok az ártalmatlanságukat illetően. Ezt nem támadásnak szántam, nem a Te hibád, hiszen a mai világban születésünk óta azzal van átitatva az agyunk, hogy bátran használjunk mindenféle vegyi anyagot, teljesen ártalmatlanok. És amíg az ember egészséges vagy legalább nagyjából az és nincs komoly baj, addig könnyű elhinni.

    Fogalmam sincs, mit tennék, ha ennyi léggyel kellene megosztanom az életemet, igazán nagy segítséget nem tudok nyújtani. Az illóolaj önmagában itt gondolom, nem elég. Hogy mivel lehetne érdemben kiváltani a Chemotoxot, arról sejtelmem sincs.

Új hozzászólás Aktív témák