Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mzso

    veterán

    válasz MrDerekas #60841 üzenetére

    "Vagy tönkrementek ezek a vinyók, vagy a tápellátással van baj,"

    Ezt a kettőt egyáltalán nem tartom valószínűnek. Az egyiken volt valami szektor/klaszter hiba, de ennyi szopás után nem csoda.

    "Amikor sikertelen egy ilyen adathordozó leválasztása/leállítása, akkor az írás alatt lévő és/vagy gyorsítótárazott adatok bizony elszállnak és a tartalmuk is a nulla kb-hoz konvergál,"

    Csak az a baj, hogy ettől független meghajtókon keletkeztek hibás fájlok. PL a rendszer lemezen is volt hiba a firefox profilja egyszer teljesen szétbarmolódott, és több másik esetben GUI beállítások áltak vissza.. (Legutóbb már direkt kilőttem a futó programok processzeit, nehogy megpróbáljanak valamit a lemezre írni kilépéskor...)
    Tehát valami globálisan bolondul meg.

    "Ha a chkdsk nem tud lefutni, akkor vagy használatban van az adott meghajtó"

    Az a baj, hogy nem azt írta, hogy használatban van, hanem simán megfagyott, be sem tudtam zárni a CMD ablakát.

    "re-flashelni a biost magát."
    Sajna downgrad-elni sem lehet simán. :((( Csak valami veszélyes módon third party tool-lal ami szerintem nem is ellenőrzi, hogy az alaplappal kompataibilis-e. Dos-ból...

    Ha memória hibáim lennének szerintem repkednének a kékhalálok.

    Lehet akkor driver szopás lesz. Mondjuk nem tudom miért, USB driverekkel volt csak problémám...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák