Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz H1N1 #57 üzenetére

    Debrecen Malompark az eleje :DDD

    Nektek nincs olyan érzésetek hogy mintha kicsit darabos lenne nem folyékony, kevés képkocka miatt lenne ez az érzésem
    Azért szépen figyeltél az 50-es tempóra , én ezeken a részeken hatvan felet szoktam menni

    Múltkor a majd Mester utca , Csemete utca kereszteződésnél én mentem a belső sávban és külső sáv tömve volt, elől egy kocsi jobbra kanyarodott sor fékezett de nem mind és pont mellettem csat az egyik megtolta a sort :DDD

    Testvérem tegnap este ezt művelte édesapám kocsijával , mentek át az övéért a karosszériáshoz , most meg gondolhatjátok melyik kocsi megy

    Szépen telibe vágott egy őzet , egy éven belül a másodikat , az előzőnél 500.000ft-os kár lett egy 14 személyes kisbuszban, összesen három év alatt három őzet ütött el, fácán nyúl nem is számolva (ekkor csak a lökhárító reccsen), és nem tudtam rábeszélni hogy egy min casco vagy egy vadkár biztosítást kössön
    És erről sincs videó mert a kocsiban nem volt rögzítő

    Ajánlom mindenkinek hogy cascot kössetek évi 5000Ft-ért már lehet minit kötni

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák