Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz GoNoSz_KiFli #28993 üzenetére

    Ez szándékos frissítés. A 20-as szoftverrel még bekapcsolható, az újabbakkal nem. Én frissítettem 22-re, utána 23-ra. Nem kapcsolt már be azokkal sem. A 23 egy katasztrófa volt, timelapse helyett folyamatos emergency videót rögzített, különféle beállításokra különféle badarságokat csinált. Visszaraktam a 20-as szoftvert, azzal ismét bekapcsolt akkuról, csak az ADAS kalibrálás nem akart sikerülni. Ráraktam a 22-est, az jó lett, érdekes mód rögtön ~10 másodperc alatt meglett az ADAS. Most minden jól működik, nincs gond.
    Erre kb. másnap kirakták a 24-es szoftvert, most mindig azzal zaklat az app.
    Majd egyszer ha ráérek, befrissítem. A régebbi frissítésekkel ellentétben már egy ideje factory resetet dob minden frissítésnél, elölről kell mindent beállítani. Meg én még az idegesítő bekapcs-kikapcs-nyomógomb hangokat is rövid, halk, kultúráltakra cserélem, úgyhogy annak neki kell ülnöm egy kis időre ha frissíteni akarom.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák