Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barnahalo

    tag

    Sziasztok! (Citroen Xsara Coupe)

    A hangszórók fejlesztése után szeretnék egy új fejegységet az autóba. A gyári sajnos gyengének bizonyult, a 30ig skálázott hangerő skálán 23-tól kezdene el szólni, de már torzít, meg pár perc alatt túlmelegszik (2db Mosfet van benne, 0 hűtéssel, elvileg 4*40W, de legyen inkább a fele se), aztán leáll...
    LOUD opció segít rajta, de nem tudom jót tesz-e a hangszóróknak.
    Az első hangszórók: Mac Audio Mobil Street 16.2
    Hátsók: Kicx STC 502
    Ezen kívül szeretnék majd egy subládát, ezért is cserélném a gyári fejegységet.

    Olvasgattam a topicot, és a Nakamichi márkán megakadt a szemem, olyan túl jónak tűnik.
    Nakamichi NQ723BD - vannak rossz értékelései, amik elbizonytalanítanak.
    Örülnék neki, hogy a fejegység amit megveszek a ráírt 50W-ből legalább 30-40 körülit tudjon is.
    YouTubeon találtam egy Sony MEX-XB100BT nevű szörnyeteget, ilyesmit gyártanak még mostanában? :D

    Árban olyan 25-30 körül még ok. de inkább 20-25 közt keresgélek. A fentebb említett igazából megfelelne, de ha van rá Pioneer vagy Kenwood, Sony alternatíva, akkor az is jó. A célom igazából csak az, hogy magas hangerőn ne kapcsoljon ki a rádió. Ha ez elérhető a Sencor 5000ftos szintű fejegységekkel, vagy mondjuk 10ropiért, akkor az is megfelel.

    Köszönöm! :R

Új hozzászólás Aktív témák