Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vazee00

    tag

    válasz FeRRaR1 #50765 üzenetére

    Köszi!

    A következő lenne a terv:
    Autómosóban:
    - öblítés
    - 1:5 oldatos green-star -al befújom, aktív habos lándzsával átmosom
    - öblítés
    - lándzsás samponos mosás
    - öblítés
    - korrosol szállórzosda eltávolítóval befújom
    - öblítés
    - ismét lándzsás samponos mosás, ezúttal a sampont mikroszálassal megtámogatva áttörölném az autót a samponos habbal
    - öblítés
    - korrosol szállórzosda eltávolítóval befújom még egyszer
    - öblítés

    Utána hazagurulok, beállok a garázsba, Gyeon Prep zsírtalanító /dekontamináló val befújom, letörlöm szárazra. Ezt megismétlen 2x, és utána vinném fel a kerámiát(Gyeon Q2 Pure EVO), miután végeztem az utolsó elemmel, 1 óra múlva átmegyek rajta a hozzá adott CURE -al. Aztán 24 órát egy helyben, garázsban hagynám az autót. Mikroszálasból is van egy rakat, minden folyamatra több darab...
    Mit gondolsz így erről összességben? Látsz benne hibát? Nyílván az nem a legjobb, hogy autómosóban mosnám, utána mennék csak haza, mert port, kosz összeszedhetek, de sajnos másként nem nagyon tudom megoldani. Utána talán a prep leszedné ezeket, nem? Polír nélkül gondolom ne használjak gyurmát, mert összekarcolhatom a fényezést, nem? Elég vegyes véleményeket olvasok erről, hogy polír nélkül mennyire szabad/nem szabad.

    Korábban(pár hete) raktam az autóra sonax kerámia spray -t (https://sonax.hu/termek/xtreme-keramia-reteg-spray-750ml/), a mosós folyamat eltávolítja róla azt?

    Köszi előre is!

    FayRPG: fayrpg.hu | Zöldhulladék, zöldség-gyümölcs hulladék újrahasznosítás: bioferet.hu | fayrpg.hu | kukamosok.hu | tejfelvasarlas.jomekft.hu | fantasyworld.hu | blackcatpub.hu | energym.hu | keramika.hu | TheVR Android App: thevrapp.hu | személyi edzés érd: stepandmove.hu

Új hozzászólás Aktív témák