Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz vazee00 #50766 üzenetére

    Cure vagy ceramic detailer csak akkor kell egy óra után ha szabadtéren csinálod. Amennyiben garázs, akkor csak porszívózd ki, legyen tiszta. Én személy szerint úgy szoktam hogy az elektromos levél fújóval 1 perc alatt átfújom a garázst, így a por lekerül a polcokról, cuccokról, utána kiporszívózóm. Ezt általában előző nap este megcsinálom ha kerámiázok.

    Maga a Pure EVO a legjobb anyag amivel valaha dolgoztam. Simán megcsinálhatsz 2 ajtót egymás mellett telibe mielőtt elkezded vissza törölni. Annyira jól reagál mindenre, és akkora a vissza törlési ablak hogy ilyet még nem tapasztaltam előtte.

    Szerintem befektetett idő + energia / amit nyújt cserébe verhetetlen. Volt olyan kocsi amire nagyon rákészültem, maszk, rongyok, PREP, minden oda volt készítve, ittam ettem, ürítettem :DDD És meg tudtam csinálni a nagy autót 5 lépésbe, tető + 4 oldalt TELIBE kentem és annyira jól visszatöröltem, annyira jó lett az eredmény hogy hihetetlen. Izzadtam mint állat, de nem volt gond sehol. Persze ezt nem javasolni akarom, de 2 ajtót megpróbálhatsz ahogy fentebb írtam.

    Garázsban igazából minél több annál jobb de 12 óra a minimum hogy ne érje víz. Még annyival kiegészíteném hogy ha napos száraz idő van a 12 óra eltelte után akkor kitenném a napra. Mehet a fényezetlen műanyagokra is, sőt felnire is ha akarod. Az első mosás annyira álom könnyű lesz hogy majd csak nézel. Na az után kapja inkább a CURE kezelést szárazolás közben. Nagy hibát egyébként nem látok az elképzelésben.

    Esetleg majd a kátrány lerakódásokat nézd meg az első kerék mögött, van olyan szín ami jól rejti. Arra a ValetPRO Tar and glue removert használom egyébként.

Új hozzászólás Aktív témák