Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz robag93 #50479 üzenetére

    Nekem volt ránézésre szinte ugyan ez régebben mikor Karchereztem. Úgy járt mint a graphene waxok, oda adtam valakinek.

    Maga a használata rendben volt, azt a piros pöcköt kellett leszednem mert folyton kimozdult és bezavart.

    Ami miatt nagyon rossz volt hogy a magasnyomású csövet 2 emberes meló volt csatlakoztatni, valaki tartotta és húzta a foglalatot, a másik izomból nyomta befelé a csövet. Konkrétan a cső vége ahol burkolat van rajta és vastag is kiflibe hajlott néha mire befeszegettük. Ahogy használtam, úgy romlott ez, először még meg tudta oldani egy ember, utána már kettő se. Végül oda adtam ismerősnek, felfeszegettük hárman, de ő nem fogja leszedni mert csak ez a pisztoly kell neki...

    Nem tudom honnét vettem ami most van, de mindent gyorscsatisra alakítottam már. Így álom gyorsan megy a fej, hab, hajlított, hosszabbított, ami éppen kell, fent van 2 másodperc alatt.

    Szerk: Meg lett, Amazonon rákerestem és konkrétan ezt használom most kocsi mosáshoz. [link] Viszont szabvány M22 menetes, nem Karcher K, ahhoz kell még egy átalakító is akkor. Annyi hogy az összes (4 féle) pisztolyom, és a magasnyomású tömlő is gyorcsatis.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák