Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz jozsi252 #35797 üzenetére

    Holnap teszek fel képeket meg leírást, egyenlőre az IronX Snow Soap csalódás. És még finom és nőies voltam. Annyira büdös hogy az valami eszméletlen, de mondom sebajj, majd jól habzik. Habosítóba be 25 pumpálás, meleg víz rá, K7 max nyomás. Hogy is fogalmazzak, úgy képzeld el mikor fogat mosol, és nem az első még habos, ha nem a második már inkább vizes mint habos öblítéssel tele köpködnéd a kocsit. (remélem sokan vagytok vizuális típusok :DDD ) Harmat gyenge habosításra, közelében nincs egy Citrus prewashnak, vagy jar-nak, szerintem még a WU2 is verné...

    Semmi színező hatás, ezt egyszerűen nem értem hogy lehet még piacon... Majd elnyomkodom a felni spriccelősbe a billbery mellé, meg a valetpro citrus előmosó is kap pár pumpát hogy elkopjon, de nem is emlékszem mikor csalódtam utoljára ekkorát. Talán mikor megint a viktor nyert kétharmaddal, ahhoz mérhető...

    Egyébként trixet már kevertem habosítóba citrus mellé, de hatékonyabb ha simán ráfújod a kényes részekre + alsó harmadra. Túl sokat hígult gondolom és kb hatástalan volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák