Keresés

Hirdetés

  • Elnéztük a mai dátumot

    ma Nem holnap, ma mutatkozik, pontosabban mutatkozott be a HTC U24 Pro, csak elnéztük (mármint én) egy nappal a dátumot.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • Már elstartolt az AMD nyári játékpromóciója

    ph Ezúttal a Navi 32 XL és XT GPU-val szerelt videokártyákhoz kaphatunk két, tavaly megjelent programot, amiket egy négyes listából válogathatunk ki.

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz szazbolha #1572 üzenetére

    Antal is kiváló teret tud, de kell a dac és az erősítő is hozzá...no meg a kábel. Egy hangsugárzó önmagában kevés mindenhez. A kellő atmoszféra megteremtéséhez teljes lánc szükséges. Nálam legalábbis nem működött az, hogy "felemás minőségű" elemekkel jöjjön létre kiváló hangzás. De pl. hangfalkábellel jártam úgy, hogy egyiknek sokkal kisebb tere volt, mint pl. az akkor használt Vandamme kábelemnek, aminek meg egyéb más gondjai akadtak. "Beszédhangra," (is) pl a mostani kábelem (Zuaudio) már ott van a szeren. Eddig egyik drótom sem tudott ennyire nyitott és igazi "emberhangokat". Tehát a kábel itt is legalább annyira fontos, mint bármelyik aktív elem. És ez még messze nem hájend lánc. Azt nem állt módomban kipróbálni, hogy hájend magasságában mi mennyit számit, de azt gondolom, nem lehet ott sem sz@rral gurigázni, sőt, szerintem ott a kiszolgálásnak még nagyobb szerep jut. A teljesség igénye nélkül írtam, nem törekedve teljesen átfogó megközelítésére, csak általában írogattam, igy lehetnek "lyukak" a sorok között...elnézést érte.

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák